Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50546 Library:50634 in /home/bigsite/public_html/blog/post.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/bigsite/public_html/blog/post.php:10) in /home/bigsite/public_html/blog/post.php on line 24
كاشت ريش و سبيل كلينيك رز كلينيك رز .

كلينيك رز

كاشت ريش و سبيل

امروزه به لطف رشد علم و دانش جديد، براحتي مي توان بسياري از عارضه ها و نقصان ها را در بدن انسان ها برطرف كرد. كاشت ريش و سبيل را مي توان از سن 20 تا 22 سالگي آغاز كرد، در اين سنين هورمون ها در سطح پايه قرار دارند.


كاشت ريش و سبيل به صورت طبيعي در ميان مرداني صورت مي گيرد كه اصلا ريش ندارند و  همچنين در مردان سالمي كه در ناحيه هاي اي از ريش خود دچار طاسي منطقه اي هستند. كاشت در ناحيه اي كه جاي زخم وجود دارد، يكي از رايح ترين روش هاي انجام شده است.

در كاشت ريش و سبيل به صورت طبيعي، روش FUE در افرادي صورت مي گيرد كه با كوتاه كردن موي سر مشكلي ندارند و شيوه FUT براي كساني صورت مي گيرد كه نمي خواهند سر خود را به طور كامل اصلاح كنند. موي كاشته شده در ناحيه ريش و سبيل را نمي توان با چشم مسلح از موي ريش و سبيل فرد تشخيص داد. نتايج طبيعي و دائمي است.

كلينيك رز در كنار خدمات كاشت مو و كاشت ابرو ، جهت خدمات كاشت ريش و سبيل نيز در خدمت شما عزيزان مي باشد. 

 

http://www.rozclinic.com


برچسب: كاشت ابرو,كاشت مو,،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ساعت: ۰۹:۰۷:۵۲ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :