كلينيك رز

هزينه ليپوماتيك

ليپوماتيك دستگاهي است كه در تمامي دنيا به يك شكل استفاده مي شود. تنها تفاوت آن مي تواند نسخه جديد و يا قديمي تر آن باشد. هزينه خريد دستگاه براي تمامي پزشكان در سراسر دنيا به يك اندازه محاسبه مي شود. با اين وجود هزينه هاي لاغري با روش ليپوماتيك در تمامي كلينيك ها يكسان نيست. همانطور كه پيشتر هم اشاره شد، در روش ليپوماتيك چربي هاي اضافه به صورت مايع از بدن خارج شده و نتيجه سريعتر حاصل مي شود. در روش هاي ديگر تا كسب نتيجه نهايي زمان بيشتري نياز است.

 

دلايل هزينه هاي بالاي لاغري با روش ليپوماتيك

اگر چه برخي به هزينه هاي ليپوماتيك معترض هستند اما اگر دلايل هزينه هاي بالا را بدانند، به منصفانه بودن آن پي خواهند برد. به طور كلي هزينه هاي ليپوماتيك به دلايلي كه در زير به آنها مي پردازيم، بيشتر از ساير روش هاي لاغري محاسبه مي شود:

 

1-سخت و مشكل بودن لاغري با ليپوماتيك

در روش ليپوماتيك پزشك بايد دقت، مهارت و سرعت عمل بالايي داشته باشد تا بتوانند چربي هايي كه ذوب شده اند را سريع از محل خارج كند. در غير اينصورت خطر آمبولي را به دنبال دارد. در مقايسه با ساير روش ها كم دقتي در ليپوماتيك عواقب وخيمي را به دنبال دارد.

2-نياز به جراحي سرپايي

در روش ليپوماتيك از جراحي سرپايي استفاده مي شود. هر چند در اين بيهوشي وجود ندارد. اما بايد قسمت كوچكي از ناحيه مورد نظر برش داده شود تا پزشك بتواند به راحتي كانولا را در آن ناحيه قرار داده و چربي ها را ذوب كند. برش دادن قسمتي از بدن نياز به تخصص دارد و بدون مهارت كافي نمي توان اين كار را انجام داد. پزشكاني كه اقدام به عمل ليپوماتيك مي كنند، داراي تخصص كافي در اين زمينه هستند و پس از اتمام كار نيز، قسمت برش خورده را با دقت بخيه مي كنند. 

3-تجربه و تخصص پزشك

تجربه و سابقه كار مفيد پزشك تاثير زيادي در محاسبه هزينه ليپوماتيك دارد. پزشكاني كه در كار خود مهارت بيشتري دارند و در عين حال سابقه آنها در انجام اين روش درماني بيشتر است، به مراتب هزينه هاي بيشتري نيز دريافت مي كنند. 

4-هزينه ساير تجهيزات و پرسنل

در كنار دستگاه ليپوماتيك دستگاه ها و تجهيزات ديگري نيز استفاده مي شود كه همگي نقش موثري در نتيجه نهايي دارند. از سوي ديگر دستمزد كاركناني كه در كلينيك لاغري مشغول فعاليت هستند و در كنار پزشك براي فرآيند لاغري تلاش مي كنند، نيز بايد در نظر گرفته شود.

در آينده باز هم مطالبي در اين زمينه و درباره كاشت مو و كاشت ابرو خواهيم نوشت.

 

 http://www.rozclinic.com


برچسب: ليپوماتيك,كاشت ابرو,كاشت مو,كاشت موي طبيعي,،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ تير ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۲۵:۲۹ توسط:admin موضوع:

نظرات
نام : BHW     ایمیل : [ آدرس ایمیل ]     سایت : [ آدرس وبسايت ]
متن : Hi to every body, it's my first go to see of this webpage; this web site consists of remarkable and genuinely good material designed for readers.
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :