كلينيك رز

مزاياي ليپوماتيك

 

 

در بخش هاي گذشته در مورد كاشت مو و اهميت آن و همچنين مطالبي مقدماتي جهت آشنايي هر چه بيشتر شما با خدمات ديگري مانند كاشت ابرو، برايتان نوشتيم. همانطور كه مي دانيد - و در مقالات قبلي به معرفي ليپوماتيك پرداختيم - ليپوماتيك از جمله روش هاي درماني كه مزاياي متعددي براي بيماران دارد. در اين روش چربي ها براحتي از بدن خارج مي شوند. ليپوماتيك مي تواند براي تمامي نقاط بدن استفاده شود. هر چند كه معمولا گفته مي شود در قسمت هاي كوچك از قبيل غبغب قابل استفاده نيست. لاغري با روش ليپوماتيك به اين صورت انجام مي گيرد كه بدون نياز به جراحي و درد، تمامي چربي هاي اضافه خارج مي شوند تا سايز بدن كمتر شود.

البته لازم به يادآوري است كه يكي از نكات مهم كه بسياري از مردم به آن توجه نمي كنند، اينست كه هدف اصلي از روش ليپوماتيك كاهش وزن نيست، بلكه به جاي كاهش وزن، به كاهش سايز توجه مي شود. 

مزاياي استفاده از روش ليپوماتيك براي لاغري:

در ابتدا بايد گفت اين روش تنها براي افرادي قابل استفاده است كه به چاقي موضعي مبتلا هستند. افرادي كه از چاقي مفرط رنج مي برند، مي توانند از روش هاي ديگري همچون كنترل غدد و هورمونها، جراحي چاقي و تنظيم سيستم گوارشي استفاده كنند. در صورتي كه فرد مراجعه كننده قصد دارد تا چند ناحيه از بدن خود را با استفاده از روش ليپوماتيك لاغر كند، بايد اين كار در چندين جلسه و با فاصله زماني صورت بگيرد.

به طور كلي مي توان مزاياي لاغري به روش ليپوماتيك را در موارد زير جستجو كرد:

1- ارتعاشات حاصل از دستگاه ليپوماتيك به هيچ عنوان به بدن و بافتهاي غيرچربي آسيب وارد نمي كند. قدرت ارتعاش اين امواج زير HZ20 هرتز است و در نتيجه سلول هاي چربي با آرامش ذوب مي شوند.

2- اين روش خطر آمبولي ندارد. چرا كه پس از ذوب شدن چربي ها، مايع حاصل فورا از بدن خارج مي شود. پزشك سعي مي كند تا با ذوب شدن مقداري از چربي ها، كار را متوقف و مايع حاصل را خارج كند و مجدد به ذوب كردن چربي ها ادامه دهد.

3- از آنجا كه در اين روش از بيهوشي استفاده نمي شود و ماده بي حسي موضعي بر روي ناحيه مورد نظر ماليده مي شود، هيچ آسيبي به بيمار نمي رسد. بويژه افرادي كه به بيماري هاي قلبي مبتلا هستند و نمي توانند بيهوش شوند، براحتي مي توانند از اين روش استفاده كنند. البته بايد توجه داشت كه بيماري قلبي نبايد حاد باشد. زيرا ارتعاشات حاصل از دستگاه براي قلب مضر است.

4- نداشتن دوران نقاهت از ديگر مزاياي لاغري به روش ليپوماتيك است. به اين معنا كه ميزان جراحت بوجود آمده ناچيز و كوچك است. همين عامل موجب مي شود تا بيمار پس از درمان، تنها با يك استراحت كوتاه مدت چند روزه به كارهاي روزانه خود بپردازد.

5- داشتن سنسور و در نتيجه آسيب نرسيدن به بافت هاي غيرچربي در بدن از مهم ترين ويژگي هاي ليپوماتيك به شمار مي رود. كانولا هوشمند طراحي شده است كه از سطوح چربي پايين تر نمي شود. اين قسمت از دستگاه قابليت تشخيص بافت هاي چربي از ساير بافت ها را دارد و زماني كه با بافت غير چربي برخورد مي كند، به طور خودكار متوقف مي شود. در نتيجه هيچ آسيبي به بافت هاي غير چربي وارد نمي شود.

 

 -6از  ديگر مزاياي روش ليپوماتيك مي توان به نداشتن سوختگي و كبودي كمتر اشاره كرد. همچنين در اين روش تورم ناچيز است و پس از چند روز برطرف مي شود. حتي پوست دچار افتادگي نمي شود. 

 

http://www.rozclinic.com


برچسب: ليپوماتيك,كاشت ابرو,كاشت مو,بوتاكس,،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۵۵:۱۹ توسط:admin موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :